Цього річний Вишкіл Булавних для Новацьких Виховників пройшов у місті Тернополі, комендантом якого була пл. сен. дов. Наталя Юзик. Серед інструкторів був і пл.сен.пр. Вовк Володимир (о.Елевтерій) Геншляк, СМ., а також учасником цього вишколу наш Куцохвостий Святослав Павлишин, СМ.

Великою різницею, коли ти слухаєш і це пристосовуєш на таборі, а зовсім інше, коли ти вже не перший раз проводиш табір і розказуєш «зеленим» із власного досвіду, як «не впасти лицем у болото». Вишкіл був насичений не тільки стислою програмою, але і різноманітністю практичних занять, як наприклад: скласти легенду табору, провести цікаву майстерку, поспівати таборових пісень і «кричалок».

Недільний день вишколу розпочався із Святою Літургією, яку служив о.Елевтерій, він же братчик Ведмідь. Участь в якій взяли не тільки учасники вишколу, але і пластуни-гості з Тернопільської Станиці серед яких був окружний пл.сен.дов. Вовк Сергій Юзик, СМ. Вишкіл Булавних закінчився приємним проливним дощем, який на завершення «окропив» на добре і щасливе таборове літо.

Братчик Ведмідь.

Join the Conversation

101 Comments

  1. I think this is one of the most important information for me. And i’m glad reading your article. But should remark on few general things, The site style is perfect, the articles is really nice : D. Good job, cheers|

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *