До Палати Слави зараховано сіроманця Ярослава Козака

У Випані, Ню Джерзі (США), 17 вересня 2016 року відбулося офіційне відкриття музею, створеного Радою директорів за ініціативою Української Спортивної Централі Америки та Канади. Це – єдиний спортивний музей в Америці і Канаді (правдоподібно, і в цілій діяспорі).

Рівночасно, була відкрита Палата Слави українців і визначних діячів походженням з України та діяспори у трьох категоріях: олімпійці і професіонали, напівпрофесійні спортовці та аматори,
а також – будівничі спорту. Перша інсталяція (17 вересня) представляла різні роди спорту (від легкоатлетики, боксу, футболу, хокею, американського футболу, волейболу, до шахів) .

З України були прийняті такі спортовці як Валерій Борзов, Сергій Бубка, Оксана Баюл, Віктор Петренко, Віталій і Володимир Клички. З діяспори такі як Михайло Босий, Вейн Грецкий, Кен Данейко (хокей), Михайло Дітка (американський футбол).

У першій інсталяції до Палати Слави в категорії «Будівничий спорту» зараховано і нашого славного Сіроманця Ярослава Козака. З цим успіхом на імпрезі друга Ярослава вітала вся його родина, яка також була присутньою.

Відтепер зарахування до Палати Слави відбуватиметься щороку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *