Хирівські Cіроманці долучились до організації станичного табору «Школа Axis»

Хирівські сіроманці ось уже вкотре проводять станичний табір. Цього року місцем проведення табору стало урочище Смеречина, що неподалік села Терло, тематика табору – УПА. Проте, комендант Наталя Прунчак і ад’ютант (заступник по програмі) Гостровух Петро Віняр вирішили здивувати гутірками із застосуванням сучасних технологій: квадрокоптер та гелікоптер на радіоуправлінні. Окрім цього діти самі складали планери і запускали їх застосовуючи принципи аеродинаміки. Ще однією новинкою було запровадження грошової системи «бофонів», які вони отримували за активність у таборовому житті, та за них таборовики радо купували солодощі.

Не порушуючи традиції Вовк Олесь Терлецький зробив смугу перешкод з використанням елементів техніки пішого туризму і організував крутезний лисячий біг дистанцією у 3 км.

Ну і, звичайно ж, не обійшлось без несподіванок – через зливу в передостанній день табір був змушений переїхати у школу, що знаходиться в селі неподалік. Та навіть злива і негода не завадили пластунам залишитись щасливими та задоволеними від їхніх традиційних щорічних розваг – станичного табору.

Сіроманці на Троляндії

З 22 – 29 червня 2017р.Б. для Бучацької Станиці відбувся Новацький табір «Троляндія: щастя в середині у кожного з нас». Так як кожного року, так і тепер провід табору очолив комендант братчик Ведмідь, він же Вовк Володимир Геншляк, СМ., а також Куцохвостий Святослав Павлишин, СМ. – виховник рою та інструктор з вмілості.

На таборі були не тільки Сіроманці, але і наші подруги «Ластівки» та інші виховники. Справді як підказує досвід, гарний провід – це запорука гарного табору та взаємо розуміння і підтримки.

Табір пройшов в с. Зарваниця, Теребовлянського р-н., Тернопільської обл., на території Колегіуму «Знамення», на якій можна не тільки гарно відпочити, але провести час з користю, як для тіла так і для душі. Бо саме програма була настільки насичена і переповнена, що новацтво ледве встигало бігати від одного заняття до іншого. Привілей бути Тролем – це бути найактивнішим в співі, іграх, в майстерках та ОБНІМАШКАХ!

Не зважаючи на те, що час-від-часу «плакали» хмарки, табір пройшов на УРА! Чому? Бо це було видно по лицям задоволеного новацтва. А якщо задоволене новацтво, то і задоволені виховники та провід табору. Бо найбільша радість для Коменданта – це бачити радісне та усміхнене лице своїх таборовиків і задоволене лице батьків після закінчення табору.

 

Братчик Ведмідь,

він же Вовк Володимир (о.Елевтерій, ЧСВВ) Геншляк, СМ.