Відбулася Мала Рада Української Стежі «Сіроманців»

З 20 по 23 серпня біля Бухтівецького водоспаду (с. Букове Надвірнянського району, Івано-Франківщина) проходила чергова Мала Рада Української Стежі «Сіроманців».

Вранці у п’ятницю, 20 серпня, для побратимів з Івано-Франківська і області, Тернополя, Донеччини, Львова та області місцем зустрічі став Івано-Франківськ. Потім шлях проліг до м. Надвірна, а звідтіля – у с. Пасічна (місцину зі славною пластовою історією). До Бухтівецького водоспаду учасники Ради дісталися перед 18 год.

Після урочистого відкриття головних стежових сходин року Сіроманці зручно розмістилися в одній з альтанок добре облаштованої території і взялися розглядати питання порядку денного: перевірка присутності, вибір предсідника і писаря Ради, затвердження протоколів двох попередніх Малих Рад, звіт проводу і уділення абсолюторії. Стежовий зачитав привіти від учасників Великої Ради «Сіроманців», Племінного Вовка Юрія Годованця, СМ та члена проводу Племені і Срібного Вовка попередньої каденції Нестора Шуста, СМ. Окрім цього, відбулося урочисте іменування Гостровухами Олександра Терлецького, Євгена Матвіїва, Юрка Задераки та Ярослава Масяка, а Куцохвостого Павла Лабінського, СМ іменовано на ступінь Вовка.